Programisty PLC (m/f/d)

Nie martw się. Nie musisz dostarczać paczek, jeśli chcesz dla nas pracować. Zatrudniając około 200 pracowników, opracowujemy i instalujemy niestandardowe rozwiązania sterujące dla systemów przenośników bagażowych, centrów dystrybucji towarów i systemów sortowania paczek - dla renomowanych międzynarodowych firm z branży intralogistyki.

Aby wzmocnić nasz dział PLC, poszukujemy do naszego biura inżynierskiego w Poznaniu i okolicach:


Programisty PLC (m/f/d)

Co robisz z nami

Programowanie. Będziesz częścią dedykowanego zespołu i będziesz pracować nad dużymi projektami z nawet 60 sterownikami.

Nadzór nad projektami. Będziesz odpowiedzialny za programowanie sterowników PLC w ramach kompletnego projektu klienta - od stworzenia koncepcji do uruchomienia.

Dokumentacja. Będziesz tworzyć całą niezbędną dokumentację i szkolić pracowników klienta w zakresie obsługi rozwiązania.

Co wnosisz do zespołu

Kwalifikacje. Dyplom inżyniera elektryka/automatyka lub zbieżne kwalifikacje.

Doświadczenie zawodowe. Jesteś zapalonym programistą PLC i masz co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku. Pożądane jest doświadczenie w technologii przenośników. Posiadasz również solidne doświadczenie w korzystaniu z Siemens STEP 7 i TIA Portal,  a także w stosowaniu języków programowania LAD (KOP), SCL i AWL.

Wiedza specjalistyczna. Posiadasz wszechstronną wiedzę na temat technologii napędów elektronicznych i systemów magistrali polowych.

Komunikacja. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, obowiązkowość, komunikatywność i otwartość na podróże służbowe, w tym zagraniczne (ok. 50% czasu pracy).

Co oferujemy

Zapoznanie. Ukierunkowana koncepcja zapoznawcza i wsparcie doświadczonego kolegi pomogą Ci dotrzeć do naszej firmy.

Dalsze szkolenia. Wspieramy Twój rozwój za pomocą szerokiej gamy profesjonalnych i osobistych środków szkoleniowych.

Praca mobilna. W zakresie zarządzania projektami masz swobodę pracy z domu. 

Dodatki. Doceniamy Twoje zaangażowanie i pomysły, oferując Ci liczne świadczenia dodatkowe i socjalne.

Praca zespołowa. Nasz sukces opiera się na innowacyjnych pomysłach i zaangażowanych zespołach. Dlatego cenimy płaską hierarchię i środowisko, w którym każdy może wnieść swój wkład.

Opieka nad dziećmi. Wspieramy Cię w opiece nad dziećmi i wypłacamy dodatek przedszkolny.